EKONOMİ GÜNDEM

ULUÇAY “MUHALEFET BELEDİYELERİ BATAKTA”

Uluçay, “Muhalefetin belediyeleri borç batağına sürüklemekten başka yaptığı bir şey yok”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay programları kapsamında Berberler ve Kuaförler Odası yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Uluçay programda yaptığı konuşmada, “Muhalefetin belediyeleri borç batağına sürüklemekten başka yaptığı bir şey yok” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay programları kapsamında Berberler ve Kuaförler Odası yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Programda Uluçay’a eşi Leyla Hanım, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Uluçay programda yaptığı konuşmada, “Bizler geçmişten bu yana gördük ki AK Parti neye söz vermişse onu yapar vatandaşlarının hizmetine sunar. Sayın Cumhurbaşkanımız hangi konuyu arz edersek edelim vatandaşlarımız milletimiz ne diyor diyerek her zaman vatandaşlarının görüşlerini düşüncelerini önemseyen bir politika izlemiştir. Dolayısıyla il başkanlığımız dönemimizden bugüne kadar, milletvekillerimizle birlikte sizler ne istiyorsanız onu talep ettik. Ama maalesef muhalefet sözde iyilik yapar gibi mecliste ilimiz sorunlu bir ilmiş gibi her sorunun merkezi  Afyonkarahisar’ımızmış gibi olumsuz söylemlerde bulundular. Meclis kürsüsünden Afyonkarahisar’ı eleştirmekten başka hiçbir proje geliştiremediler. Söz konusu terör olduğunda HPP, PKK olduğunda tek kelime edemiyorlar.  Rabbim muhalefetinde hayırlısını, milliyetçi muhafazakarını versin. Bizlerde söz konu vatan millet bayrak olduğunda muhalefetle birleşebilelim, muhalefetle ortak hareket edebilelim. Tabi bu bize nasip olmadı. Yıllardır İzmir ve Eskişehir belediyeleri muhalefette son dönemde İzmir ve İstanbul belediyeleri de onlarda keşke oralarda belediyecilik hizmetlerini orada gösterebilselerdi. Maalesef belediyeleri borç batağına sürüklemekten başka hiçbir şey yapmadılar. Bugün gelmişler kentsel dönüşümden bahsediyorlar. Bende soruyorum neden yıllardır yönettiğiniz belediyelerde bu hizmetleri yapmadınız. AK Parti belediyeciliği her zaman hizmeti gaye edinen ve vatandaşına hizmeti götüren bir anlayışla hizmet eder. Gerçek belediyecilik nedir biz biliriz. Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar. Afyonkarahisar her şeyin en iyisine layık. Afyonkarahisar’a her şeyin en iyisi yakışır” dedi.