GÜNDEM POLİTİKA

ZAFER SARI LİSTENİN “İBRAHİM EROĞLU”

İbrahim Eroğlu diyor ki;

Afyonkarahisar’ ın 35.256 üyesi ile en büyük sivil toplum kuruluşu olan S.S AFYON PANCAR EKİCİLER KOOPERATİFİ 41.  Seçimli Olağan kongresi sonucunca Yönetim Kurulumuz aday listemiz

Bizim Grup ( SARI):    2.985 oy

Yeşil liste:                    668 oy

Mavi liste:                   272 oy

ve listemiz ÇOK ŞÜKÜR başarıyla seçimi kazanmıştır.   Seçimimizin kaybedeni yoktur, Bize inan güvenen destek verenleri asla mahcup etmeyecek ve hizmetleri artırarak devam ettireceğimizden,   kimsenin şüphesi olmasın.

Öncelikle, geçmişten bugüne görev almış başarıyla bu kurumu temsil etmiş KOOPERATİF YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ve DENETİM KURULU ÜYELERİNE, özveriyle ve layıkıyla görevlerini yerine getiren kurum PERSONELLERİNE bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Siyasi Görüşü ne olursa olsun bizlere destek veren inan güven herkese teşekkür ederim. Özellikle birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz seçim ekibimize, siyasi partilerimizin güzide başkan ve temsilcilerine, herkesim tarafından temsil edilen oda başkan ve yönetimlerine, her birisi birbirinden değerli olan muhtarlarımıza, en önemlisi de bizim için işlerinin en yoğun zamanında işlerine bırakıp gelerek, her alanda bizleri savunan,  oy kullanmaya gelen ve her şeyin en güzeline layık olan ÇİFTÇİLERİMİZE, adını ve unvanını sayamadığımız birçok kişiye TEŞEKKÜR EDERİZ. RABBİM MAHCUP ETMESİN. SEFER BİZİM ZAFER ALLAHINDIR.

About the author

aydemir

Add Comment

Click here to post a comment