EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM

BAKAN GÖKTAŞ’TAN İL YÖNETİMİNE ZİYARET

BAKAN GÖKTAŞ, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

BİR DİZİ ZİYARET DOLAYISIYLA İLİMİZE GELEN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE KONUŞAN AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ, “İNŞALLAH ZAFER BAYRAKLARIMIZA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEMEYİ HEDEFLİYORUZ. BU YÜZDEN BİZLER HÜKUMETİMİZİN YAPTIĞI YATIRIMLARI HAYALLERİNİ HEDEFLERİNİ DİKKATLE TAKİP EDEN TÜRK MİLLETİNİN KARARININ DA BU YÖNDE OLACAĞINI BİLİYOR İNANIYORUZ” DEDİ.

BİR DİZİ ZİYARET DOLAYISIYLA İLİMİZE GELEN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ. BAKAN GÖKTAŞ’IN PROGRAMINA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ ALİ ÖZKAYA, İBRAHİM YURDUNUSEVEN VE DR. HASAN ARSLAN, AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ZEYBEK, İL GENEL MECLİS BAŞKANI BURHANETTİN ÇOBAN, AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY VE ÇOK SAYIDA TEŞKİLAT MENSUBU KATILDI.

ZİYARETTE BİR KONUŞMA YAPAN AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ, “ÖNCELİKLE NAZİK ZİYARETLERİNİZ DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR EDİYORUM. AFYONKARAHİSAR’IN BİR EVLADININ BAKAN OLMASI BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS, RABBİM YOLUNUZU BAHTINIZI AÇIK EYLESİN. MEMLEKETİMİZE ÜLKEMİZE HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI NASİP EYLESİN.

SOSYAL HİZMETLER KONUSUNDA ZATEN ÇOK İYİ BİR NOKTADA OLAN AFYONKARAHİSAR’IMIZ SİZİN DESTEĞİNİZLE DAHA DA İYİ HİZMETLER VE KAZANIMLAR ELDE EDECEKTİR. BAKANLIĞIMIZIN DESTEKLERİYLE ŞEHRİMİZİ DAHA DA İLERİYE TAŞIMAK ADINA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ. 31 MART YEREL SEÇİMLERİ İÇİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY BEYEFENDİ İLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN SAHALARDA ÇALIŞIYOR PROJELERİMİZİ PROGRAMLARIMIZI ANLATIYORUZ. ŞEHRİMİZ İÇİN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİĞİMİZ HAYALLERİMİZİ ANLATIYORUZ. ELELE BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASI OLAN İSTİŞARE İLE ÇALIŞIYORUZ. “İNŞALLAH ZAFER BAYRAKLARIMIZA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEMEYİ HEDEFLİYORUZ. BU YÜZDEN BİZLER HÜKUMETİMİZİN YAPTIĞI YATIRIMLARI HAYALLERİNİ HEDEFLERİNİ DİKKATLE TAKİP EDEN TÜRK MİLLETİNİN KARARININ DA BU YÖNDE OLACAĞINI BİLİYOR İNANIYORUZ. RABBİM HÜSEYİN BAŞKANIMIZI VE PARTİMİZİ ÇIKTIĞI YOLDA MAHCUP ETMESİN” DEDİ.