GÜNDEM İLÇE HABERLERİ POLİTİKA

BAŞKAN SELEK GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Son derece başarılı girişimci ve kasabası için elinden gelenin fazlasını yapan cesur bir yürek..

Kimden mi bahsediyoruz Tabi ki Susuz Belediye başkanı Mehmet Selekten..Alt yapıdan tutunda kasabanın tüm çehresini değiştiren ve bu uğurda gece gündüz çalışan Adeta Başken yollarını arşınlayan eksik ne varsa tamamlamak için inanılmaz bir gayret gösteren üst bürokrasiyle arasını çok iyi tutan başkan Selek her bir yatırımın kasabasına gelmesi için müthiş bir mücadele ruhuyla savaşan bir nefer..

Yıllardır kanayan bir yara olan Susuz kasabası Doğalgaz hattını ve doğalgazı getiren başarılı başkan bununla da yetinmeyip eksik olan ne varsa çözmek için olağanüstü bir gayret gösteriyor.

Değerli başkan güneş enerji sistemleri ve futbol sahalarından tutun da bürokrasinin üst makamları İçişleri bakanlığı genelkurmay ve savunma bakanlığı çevre ve şehircilik bakanlığından tutunda Cumhurbaşkanı makamı ve danışmanlarıyla oldukça arası iyi. Pek çok ilçe bu irtibatı kuramamışken, sayın başkanın deneyimlerinden faydalanan diğer başkanlar adeta onun öncülüğüyle birlikte zor yolları aşmakta hiçte zorlanmıyorlar. Yani kısaca şunu belirtmekte yarar var. İş bilenin, kılıç kuşananın deyimi tam da sayın başkan Selek için söylenmiş sanki..