GÜNDEM POLİTİKA

KONAK”BU MAÇI ALICAZ BAŞKA YOLU YOK.

BİRLİK BAŞKANINDAN BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASINA ZİYARET.

Birlik Başkanı Abdülkadir Konak ve beraberindeki Oda Başkanları 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü yapılacak Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu öncesi Odalara yaptığı ziyaretler kapsamında Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Suat Uygur ve Başkan Danışmanı Nadi Ceylan’ı ziyaret ettiler.

Ziyarete Birlik Başkan Vekili Atila Kocabaş, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ile Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kostak eşlik ettiler.

ESOB Başkanı Konak ziyarette yaptığı açıklamada; Allah nasip ederse Ramazan Bayramı sonrası 7 Mayıs Cumartesi günü Birliğimiz Olağan Genel Kurulunu gerçekleştireceğiz. Genel Kurulumuzu birlik ve beraberlik içinde esnaf ve sanatkârımıza yakışır bir şekilde yapacağımıza gönülden inanıyorum. Yapacağımız Genel Kurulun tüm esnaf ve sanatkârımıza hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyor bize destek olan, gönül veren tüm Oda Başkan ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bir kez daha Genel Kurul sonucu göreve seçilen Berberler ve Kuaförler Odası Başkanımız Suat Uygur ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Ayrıca tüm teşkilatımız ile esnaf ve sanatkârlarımızın Pazartesi günü başlayacak olan Mübarek Ramazan Bayramlarını da şimdiden tebrik ediyor, daha nice bayramlara, güzel günlere birlik ve beraberlik içinde sağlık ve afiyetle kavuşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum. Dileklerinde bulundu.

Oda Başkanı Suat Uygur da ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, Birlik Genel Kurulunda Abdülkadir Konak Başkanımıza başarılar dileyerek, yapılacak olan Birlik Genel Kurulu’nun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.