EĞİTİM-SAĞLIK GÜNDEM POLİTİKA

KEMAL ERKUŞ İNANILMAZ BAŞARI HİKAYESİ

KEMAL ERKUŞ GERÇEĞİ

Taze başkan diyor ki” Afyonkarahisar Belediyesine bağlı Afbelsan A.Ş ve Sendikamız arasında Toplu iş sözleşme ek protokolü imzaladık.

Yapmış olduğumuz ek sözleşme ile Afbelsan A.Ş. bünyesinde çalışan üyelerimizin maaşlarına ilk 6 ay için belirlenen 5250 TL’ye ilave olarak Temmuz ayından itibaren yaklaşık %7,5 (400TL) tutarında iyileştirme yapıldı.

Sayın Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK bey’e personele verdiği değerden dolayı teşekkür ederiz. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Hizmet-İş Sendikasın’da Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Erkuş gerçekten bu işi hakkıyla yapanlardan.

Afyonkarahisar Belediyesi’de Yardım Birim Sorumlusu olan ve bu görevi kısa süre önce sendikal faaliyetler nedeniyle bırakan değerli dostumuz yeni nesil sendika başkanlarına bir örnek.. Afyon teknik lise’de okudu. Ve Afyonkarahisar’da yaşıyor

Başkan Erkuş sözlerinin sonunda ”Hizmet-İş Sendikası Genel Merkez yönetim kurulunun tensipleriyle Afyonkarahisar Şube Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Başkan Yardımcılarım Selçuk Turmuş ve Ceylan Evsen’le Çıktığımız bu yolda Allah’ım mahcup etmesin inşallah Rabbim hayırlı görevler yapmayı nasip etsin inşallah diyor. Bizde bileğinin hakkıyla bu görevi başarı ile alan değerli dostumuza üstün başarılar diliyoruz.