GÜNDEM POLİTİKA

İYİ PARTİ GÜMBÜR GÜMBÜR

YÜZLERCE İYİ PARTİLİ KARDEŞLİK İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti Afyonkarahisar il başkanlığı birlik ve beraberlik adlı iftar daveti düzenledi

Fuar alanı kapalı Pazar yerinde yerilen iftar yemeğine İYİ Parti Genel sekreteri Uğur Poyraz’da katıldı. Davete Genel Sekreter Poyraz’ın yanı sıra İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, MDK üyesi Öncül Kazancı, İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Merkez ilçe Başkanı Orhan Karagöz, Avukat Hakan Şeref Olgun, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Abdülkadir Akcan, Dinar eski Belediye Başkanı Saffet Acar, Sandıklı eski Belediye Başkanı İsmail Elibol, ilçe ve belde başkanları ve yüzlerce iyi partili katıldı.

“BU AKŞAM HALKIN İYİ PARTİYE OLAN İLGİSİNİ BİR KEZ DAHA GÖRDÜK”

İftar programı sonrasında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Genel sekreteri Uğur Poyraz: “Bu geniş katılımlı iftar programını düzenleyen il başkanlığımıza teşekkür ederim. Oruçlarını bizlerle açan tüm partililerimize teşekkür ederim. Bu iftar programı bize bir kez daha gösterdi halkın İYİ partiye olan ilgisini. ”dedi.

“YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM PARTİLİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yoğun katılım gösteren tüm İYİ Partililere teşekkür eden İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu: “ İYİ Parti İl Başkanlığı olarak birlik ve beraberlik iftar programı düzenledik. Büyük bir ilgi gördü iftarımız. Katılan partililerimiz çok teşekkür ediyorum. Tahmin edilen sayıdan fazla katılımın olması izdihama neden oldu. Bu yoğun ilgide gösteriyor ki İYİ Parti gümbür gümbür geliyor. Şimdiden tüm hemşerilerimizin Ramazan bayramlarını kutluyorum “dedi.