MAGAZİN

MEGA ELİT POOL GARDEN MUHTEŞEM

Zafer Kuyun… Elit Şirketler gurubunun yakışıklı genç patronu..Bünyesinde halı sahalardan tutunda balo ve düğün salonları çekim ve fotoğrafçılık hizmetleri ve son olarak ta kır bahçesi düzenleme ve sahipliğiyle gerçekten ilimize inanılmaz katma değer sağlıyor. Değerli dostumuz hem insanlara ekmek veriyor hem de yaşadığı şehre istihdam sağlıyor.

Onun hayatında iki sevgilisi var. Biri canından çok sevdiği kızı Busem.. Diğeri ise onun can damarı biricik oğlu Barış.. bakın bir buluşmada neler söylemiş ”Canım kızım Busemin Lise mezuniyeti… Allah Üniversite mezuniyetini göstersin inşallah… Onun mekân açma da bir sorunu yok. Ailenizin mutluluk abidesi gibi En özel anlarda o ve ailesi yani Elit ailesi var. Çalışanlarına tam bir baba koruyuculuğuyla sahip çıkıyor ve ekliyor” Türk Telekom kale görünmez tesisleri içinde 2.Düğün salonumuz için yer kiralaması yapılmıştır. Allah utandırmasın.

Yakınlarda ise oğlu her şeyi Barışın nişan merasimi yapıldı Çok gururlu ve keyifli olan baba Zafer ise bu özel ve mutlu anlarda birazda buruktu. Sebebi ise çocukların büyümesi ve yuva kurma isteklerinin yaşanmasıydı. Hem hüzün hem gururu birlikte yaşayan baba zafer bakın son olarak neler söylemiş”  Oğlum Barış ve kızımız Gülnur’un Nişan yüzüklerini taktık. Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin. Yakın zamanda tüm sevenlerimizle düğünde buluşmak nasip etsin.