EĞİTİM-SAĞLIK GÜNDEM MAGAZİN

MISIRLIOĞLU “KOÇ FIGHT CLUP” SPORDA

HAKAN KOÇ VE DÖVÜŞ SANATLARI

Gerçekten işinin uzmanı ve son derece profesyonel..Öyle ki şehir dışından bile hocamıza yoğun talep var. Diğerlerini unutun gerçekten işinin hakkını veren ve özellikle şampiyonlar yetiştirmiş bir hocadan bahsediyoruz. Kısaca HAKAN KOÇ..

MUAY TAİ. KICK BOX. HAİKİDO, JET KUNE DO  ve KAFES DÖVÜŞÜ gibi aklınıza gelebilecek yakın dövüş sanatları dâhil olmak üzere alanında tek diyoruz. Saatlerce antrenman yapan ve sporcularını adeta bir özel harekat ekibi gibi yetiştiren hocamızın performansı da inanılmaz derecede.

Şu sıralar Erenlerde yeni açtığı salonda müthiş bir talep gören öğrencilerin ve şehir merkezinden gelen insanların adresi olan HAKAN KOÇ A TİMİ VIP YAKIN KORUMA AKADEMİSİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI DA OLAN HAKAN KOÇ  gerek yakın dövüş gerekse Uzakdoğu dövüş sanatlarının adeta başkenti konumunda.. Özellikle sertifikalı ve üniversite onaylı dahası E- devlet onaylı belgeleri de vermeye haiz olan kurum, öğrencilerinin gerek emniyet, gerekse askeri alanlardaki eksikliklerini birebir dolduruyor.

Tabi ki bunların yanında salonda ki özel çalışma aletlerinin de tek olduğunu hemen belirtelim. Hanımlarında bayan çalıştırıcı eşliğinde sıklıkla rağbet gösterdiği fıtness ve sıkılaştırma gibi antrenman alanları gerçekten göz dolduruyor. İlimiz İyi Parti il Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu da bu kurumu ziyaret ederek Hakan Koçtan kurumla ilgili bilgiler aldı. Spora olan düşkünlüğüyle de bilinen başkan Mısırlıoğlu spor yaparak ta  formunu korumayı bidi.