EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

VEKİL ARSLAN “22 YILDIR AYRIM YAPMADIK.  

“Belediyelerimiz Türk milletine hizmet edecektir” 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan “AK Parti bayrağının dalgalandığı ve 31 Mart’tan sonra da dalgalanacağı belediyelerimizin imkânları Türk milletine hizmet edecek” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar merkez ve Sülümenli’de seçim çalışmalarına katıldı.

“22 yıldır hiçbir ayrım yapmıyoruz, yapmayacağız”

Arslan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Tek gayesi memleketine, beldesine hizmet etmek olan adaylarımız gece gündüz demeden çalışıyor ve birebir hazırladığı bütün projelerini anlatıyorlar. Halka hizmet Hak’ka hizmettir anlayışı ve memleketlerimizin her bir noktasına hizmet götürmenin azmi ile davamızı anlatıyoruz. 22 yıldır hiçbir ayrım yapmadan, her bir noktaya hizmet götürmenin derdinde çalışarak kimseyi ötekileştirmemeden insanları tasnif etmeden hizmet getirme kaygısındayız. Gecesini gündüzüne katıp fedakârca mücadele eden her bir adayımızın ve projelerinin arkasındayız. Her biri ne vaat etti ise yanlarında olacağız. AK Parti bayrağının dalgalandığı ve 31 Mart’tan sonra da dalgalanacağı belediyelerimizin imkanları Türk milletine hizmet edecek” dedi.