GÜNDEM SPOR HABERLERİ

VOLEYBOL TAKIMINA BEŞ YENİ TRANSFER

Başkan Zeybek; “Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum”

Zeybek Başkan; “Yeni sezona iddialı bir takım kuracağız”

Türkiye Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek Afyon Belediye Yüntaş Voleybol Takımı yeni sezon planlamasına başladı.2021-2022 sezonunda mücadele edecek olan Afyon Belediye Yüntaş Voleybol takım kadrosuna 5 yeni isim kattı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden itibaren spora ayrı bir önem veriyor. Afyon Belediyesi Yüntaş Voleybol takımı yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı beş yeni isim ile sözleşme imzaladı. Antrenör Burak Hascan, Yardımcısı Niyazi Durmaz ve İstatistik Antrenörü Onurcan Coşkun ile de yeni sözleşme yenileyen takımımız, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Umut Durur, Yiğit Yıldız, Batuhan Karaca ve Çağatay Kır’ı transfer etti.

“Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum”

Sözleşme töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkanı Mehmet Zeybek, yeni transferlerin takımımıza spor camiasına hayırlı olmasını diledi. Zeybek Başkan, “Yeni transferlerimiz ilimize, spor camiasına ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun inşallah. Başarılı ve sakatlığın olmadığı bir sezon diliyorum. Burak hocamızın başarısından geçtiğimiz sezon memnunduk. Başarılı bir grafik çizeceklerinden bu sezon da eminim. Yeni sezonun tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Yeni sezona iddialı bir takım kuracağız”

Belediye Başkanı Zeybek’in takıma büyük bir destek verdiğini hatırlatan Antrenör Burak Hascan, 5 yeni transfer ile yeni sezon hazırlıklarına başlayacaklarını ifade etti. Hascan şöyle konuştu; “İnşallah yeni sezonda iddialı bir takım kuracağız. Bunun başlangıcı olarak beş arkadaşımızı takımımıza transfer ettik. Devamı gelecek ve yeni sezona yarın start vereceğiz. Bir aylık hazırlık sürecimiz var. Tecrübeli olduğumuz ligde elimizden gelen mücadeleyi vererek Afyonkarahisar halkımız için sahada her şeyi yapmaya çalışacağız” diye konuştu. Beş yeni transferi ile yeni sezona iddialı girmeyi hedefleyen Afyon Belediye Yüntaş Voleybol takımımız, hazırlıklarına  start verecek.