GÜNDEM

Afyonkarahisar Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim Görevlisi Alacak

Afyonkarahisar’da spor branşlarında ve bilim, teknoloji, kültür-sanat, yabancı diller, değerler, mesleki beceriler alanlarında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacak. Başvurular 29 Eylül tarihinde başlayacak olup, 5 Ekim tarihinde sona erecek.
Spor branşlarında başvuru yapmak isteyenler;
Vesikalık fotoğraf, eğitim mezuniyet belgesi, kademeli/kıdemli antrenörlük belgesi, sosyal güvenlik kurumunda kaydı olup olmadığına dair SGK tescil ve hizmet dökümü, sabıka kaydı; varsa pedagojik formasyon belgesi, son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge, son iki yılda alanında seminere katılım belgesi, yabancı dil belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri), alanında milli sporcu belgesi, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; kurumlarından alacakları izin belgesi, kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge ile müracaat edecek.
Bilim ve teknoloji, kültür-sanat, yabancı diller, değerler, mesleki beceriler alanlarında başvuru yapmak isteyenler;
Vesikalık fotoğraf, eğitim mezuniyet belgesi, sosyal güvenlik kurumunda kaydı olup olmadığına dair, SGK tescil ve hizmet dökümü, sabıka kaydı varsa; pedagojik formasyon belgesi, son iki yılda alanında seminere katılım belgesi, yabancı dil belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri) kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; kurumlarından alacakları izin belgesi ve kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge ile müracaat edecek.
Afyonkarahisar’da EYS kapsamında açılacak olan kurslar
Akıl ve zeka oyunları antrenörü (merkez, ilçeler), atletizm (ilçeler), basketbol (ilçeler), bilgisayar (merkez), can kurtaran (merkez), futbol (merkez, ilçeler), gitar (merkez, ilçeler), hakemlik kursu (futbol, basketbol, voleybol, atletizm, satranç, okçuluk, masa tenisi, badminton) (merkez), hat (merkez, ilçeler), ingilizce (merkez, ilçeler), jimnastik (ilçeler), güreş (merkez, ilçeler), karete (merkez, ilçeler), keman (merkez, ilçeler), kick boks (merkez, ilçeler), kort tenisi (ilçeler), masa tenisi (merkez, ilçeler), matematik (merkez), müzik öğretmeni (koro) (merkez), okçuluk (merkez), osmanlıca arşiv belgeleri okuma kursu, osmanlıca uzmanlık alan kursu (merkez), psikolog (merkez, ilçeler), psikolojik danışmanlık ve rehberlik (merkez, ilçeler), satranç (merkez, ilçeler), taekwando (ilçeler), tarih (merkez, ilçeler), voleybol (merkez, ilçeler), yüzme (merkez) alanlarında başvuru yapabilecek.
Başvuru için kişiler, 0(272) 2139000 -01-02-03 / 125-126 belirtilen dahili numaralı telefondan arayıp randevu alacak. Başvurular şahsen Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılacaktır. >> RTURKAI.