EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

BAŞKAN KÖKSAL  MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Belediye Başkanı Burcu Köksal, 31 Mart seçimlerinden önce söz verdiği gibi mal varlığını kamuoyuyla paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mal varlığını Afyonkarahisarlı hemşehrilerine duyuran Başkan Burcu Köksal açıklamasında, “Değerli Afyonkarahisarlı Hemşehrilerim, Seçimlerden önce söz verdiğim gibi mal varlığımı sizlerle paylaşıyorum. Hemşehrilerim, kendi seçtiği Belediye Başkanına güvenmeli ve inanmalıdır. ‘Şeffaf Belediyecilik Başkanlık makamından başlar’ anlayışıyla çalışacağımın bilinmesini ister saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.

Belediye girişindeki panoya mal varlığını asan Başkan Köksal, Afyonkarahisar Belediyesi’ni şeffaf yönetim anlayışı ile yöneteceklerini söyledi.

Afyonkarahisar Belediyesi’nin her türlü icraatının, her türlü ihalesinin ve satın almasının kamuoyu ile paylaşılacağını da aktaran Belediye Başkanı Burcu Köksal, “Afyonkarahisarımızın parasını Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz için harcayacağız. Belediyenin gelirlerini doğru yerde kullanarak hemşehrilerimizin bir kuruşunu dahi çarçur etmeden adaletli bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceğiz” diye konuştu.

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ZİYARETLER

Yoğun tebrik ziyaretlerinin ardından saha ziyaretlerine başlayan Belediye Başkanı Burcu Köksal, dış birimlerimizde incelemelerde bulunuyor. Başkan, ilk ziyaret durağı Park ve Bahçeler Müdürlüğü oldu.

Mesai arkadaşlarının yoğun sevgisi ve teveccühü ile karşılanan Başkan Burcu Köksal, öğle yemeğini de çalışma arkadaşları ile birlikte yedi, müdürlük bünyesindeki işleyiş ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

ÇALIŞANLARIMIZIN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Çalışanların fikirlerini önemsediğini belirten Başkan Köksal, ‘ailem’ diye nitelendirdiği mesai arkadaşlarıyla birlik ve beraberlik içinde Afyonkarahisar için çok iyi hizmetler yapmayı hedeflediğini söyledi. Afyonkarahisar’ı güzelleştirmek, kent estetiği oluşturmak kapsamında gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı ekipleri tebrik eden Başkanımız, Belediyemizin tüm birimleri ile şehrimize hizmet edeceklerini ifade etti. Başkanımız Burcu Köksal’ın bir sonraki incelemesi şehrimizin muhtelif alanlarında vatandaşlarımızın beğenisine sunulan kamelyalar, banklar, piknik masaları, saksı vb. birçok ürünün üretildiği atölye oldu. Buradaki iş ve işleyişle ilgili bilgi alan Başkan, personeliyle hatıra fotoğrafları çekildi.

HAYVAN BAKIMEVİ ZİYARETİ

Yoğun çalışma temposu kapsamında saha incelemesi yapan Başkanın son ziyareti ise Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Geçici Hayvan Bakımevi oldu. Belediye Başkanı Burcu Köksal, can dostlarımıza yönelik pek çok imkân sunan barınakta incelemede bulundu, ekiplerden bilgi aldı. Hayvan Barınağında bulunan can dostlarımızın daha iyi imkânlarda yaşam sürdürebilmeleri adına fiziki koşulların iyileştirileceğini belirten Başkan, Afyonkarahisar’da tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyduklarını vurguladı. Başkan, halkımızın da taleplerinin dikkate alınarak bu alanda işlevsel adımlar atacağının mesajını verdi.