EKONOMİ GÜNDEM

ELEKTRİKTE LİDER İSİM “ HÜSEYİN ÖZÇELİK”

Aydınlatmanın ve elektriğin efendisi diyoruz biz ona. Babalı, oğullu firmamız Özçelikler elektrik işlerinde şu sıralar inanılmaz aydınlatma projelerle ve kendilerine has muhteşem renk ambiyanslarıyla gerçekten farklarını ortaya koyuyorlar.

Hüseyin Özçelik değerli insan uzun yıllardır elektrik aydınlatma ve elektrik işleriyle uğraşan usta bir isim.. Mekanları. inşaat alanlarını. Konutları. geniş ve incelik isteyen işleri öylesine profesyonelce yapıyor ki çoğu müşterisi kendisinden randevu almak için uzun uğraşlar veriyorlar. İşinde kalite ve orijinalliği seven kusursuz işçiliğiyle gerçekten bir marka olan dostumuz inşaat sahipleri ve müteahhitler tarafından müthiş takdir görüyor.

Hüseyin Özçelik aynı zamanda elektrik ve aydınlatma işlerinde kaliteden taviz vermediği gibi ekonomik ve zarafeti ön planda tutarak ışık oyunlarını mekanların yaşamsal alanlarına adeta nakış gibi işleyip en iyi görüntüyü almak için saatlerce uğraş verirken emeğinin hakkını teslim ediyor. Kısacası değerli dostumuz adeta elektriğin kralı gibi aydınlatma ve elektrik tesisatlarını bizzat kendisi nakış gibi işliyor.