GÜNDEM SON DAKİKA

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın,özel Okulları Bilgilendirme Toplantısı “Na Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında ,İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Özel Öğretim Şubesinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, İlçelerde Özel Okullardan sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ,İlimiz Merkez ve İlçelerdeki Özel Okul Müdürleri ve yetkililerin katılımıyla Merkez Özel Afyon İstek Anadolu Lisesi konferans salonunda özel okulları bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın açılış konuşmasında, Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin iş ve işlemlerinin hassasiyetle yürütülmesinin önemini ifade ederek ,2022-2023 eğitim ?öğretim yılının hayırlı olması dilekleriyle konuşmasını noktaladı.Ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Özel Öğretim Şubesinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin iş ve işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Özel Öğretimden sorumlu Şube Müdürleri ve Özel Okul Müdürleri veya yetkilileri tarafından sorulan soruların cevaplanması, iyi dilek ve temenniler ile sona erdi. >> RTURKAI.