GÜNDEM

Milli İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Taslak Ders Kitabı Ve Eğitim Aracı İnceleme Seminerine Katıldı…

Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih CANBAL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER, Bakanlığımız Eğitim Yöneticisi Faruk ALTUNTAŞ ile Eğitim Görevlileri Gülay YENİHAYAT, Halise GÖKKOYUN ve öğretmenlerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Bakanlığımızın her yıl ücretsiz olarak öğrencilerimize dağıttığı ders kitaplarının yanı sıra bu eğitim öğretim yılının başında yardımcı kaynak kitaplarda öğrencilerimizin sıralarında yerlerini aldı.

“Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri” eğitim öğretim faaliyetlerimizi yönlendirecek ve ortaya çıkan eserlerin öğrencilerimiz için faydalı olacağını düşünüyor, seminerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi.

Toplamda 37 ilde yapılacak olan bu yüz yüze eğitimler devam etmekte olup 26-27 Eylül tarihlerinde ilimizde gerçekleştirilecektir. >> RTURKAI.