EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

ULUÇAY “1 NİSAN HİZMET ZAMANI

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Güvenevler ve Örnekevler Mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi. Burada konuşan Uluçay, “İftar sofralarımızdaki bu kalabalık bu coşku 31 Mart gecesi yeni bir zaferin kutlamasıyla taçlanacak ve 1 Nisan sabahı itibariyle de gerçek belediyecilik anlayışıyla Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye başlayacağız” dedi.

İftar programında konuşan Uluçay, “Kıymetli hemşehrilerim bugün burada bir kez daha birlik ve beraberlik içerisinde iftar sofralarımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere karşı göstermiş olduğunuz bu yoğun teveccüh ve samimiyet sadece sofralarımızı paylaşmanın dışında birlikteliğimiz ve kardeşliğimizin de göstergesi. AK Parti’miz 22 yıldır ülkemize kesintisiz hizmet ediyor. AK Parti’mizin hizmetleriyle Afyonkarahisar’ımızda da büyük değişimler yaşandı. Her alan da şehrimize önemli yatırımlar kazandırdık. Sizler de zaten bu hizmetlerin farkında ve bilincinde olarak her daim yanımızda duruyorsunuz. Tüm şer odaklarına gerekli cevabı veriyorsunuz. Afyonkarahisar’ımız milli ve manevi değerlerimizi bir araya getiren tüm unsurları içerisinde bulunduran bir şehir. Lakin burada bu manevi ve milli duygularımızı adeta yok sayarak terör sevicilere, terör yandaşlarına belediyemizin kapılarının açık olup olmadığını tartışır bir noktaya geldik. Çünkü zaten hiçbir zaman terör sevicilerine desteğini esirgemeyen CHP zihniyeti bugün de bunu zihniyetle sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dün ülkemizin savunma sanayi bütçesine sadece DEM Parti ile birlik olarak mecliste hayır oyu verenler bugün milliyetçi muhafazakâr görünerek sadece kendi siyasi çıkarı için bir anda milliyetçi muhafazakâr oluveriyor. Benim hemşehrilerimin bu numaralara karnı tok. Sizler Afyonkarahisar’ımız da bunlara fırsat vermeyeceksiniz. Bunu iyi biliyoruz. Şehrimizin geleceğini dün olduğu gibi bugün de birlikte şekillendirecek sizlerle birlikte nice hizmetler yapacağız. Ayrıca sizin kafanıza yatmayan ve gönlünüzün istemediği hiçbir işte de olmayacağım. Önümüzdeki beş yıl boyunca her daim birlik ve beraberlik içerisinde istişareyle çalışacağız. İftar sofralarımızdaki bu kalabalık bu coşku 31 Mart gecesi yeni bir zaferin kutlamasıyla taçlanırken, 1 Nisan sabahı itibariyle de gerçek belediyecilik anlayışıyla Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İftar programına AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Dr. Hasan Arslan, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları katıldılar.

İyi Parti yönetiminden istifa edip AK Parti ailesine katıldılar

İyi Parti Afyonkarahisar teşkilatında deprem! İyi Parti’den istifa eden ikisi yönetim kurulu üyesi üç kişi AK Parti’ye katıldı. Rozetlerini de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay taktı.

Afyonkarahisar’da, ikisi yönetim kurulu üyesi 3 İyi Partili, partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçti. Alaaddin Özen’e rozetini AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay takarken, İyi Parti’den AK Parti’ye geçen Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil’e ise rozetleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş taktı.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’ımızın AK Parti’mizin kurulduğu topraklar olarak AK Davamızın kalesi konumundadır. Alaaddin  Özen Bey’in, Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil hanımefendinin AK Parti ailemize katılımları dolayısıyla mutluluk duyduk. AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin hem AK Parti’mize hem de Cumhurbaşkanımıza büyük desteği ve ilgisini görmek bizleri mutlu ediyor. Bu vesile ile AK Parti ailemize katılan üç kıymetli kardeşimi de tebrik ediyor, hep birlikte çalışmaya, hizmet etmeye devam diyorum” dedi.

“BİZİM MİLLETİMİZ TERÖRLE MÜCADELE FEZLEKESİNE RED VERENLERE OY VERMEZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay sahanın adeta tozunu attırıyor. Uluçay bugün kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek önemli bir açıklama yaptı. “Bizim milletimiz terörle mücadele fezlekesine red verenlere oy vermez” diyen Uluçay, “Vatanına milletine bağlı Afyon halkı Pazar günü sandıkları patlatacaktır” açıklamasında bulundu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Uluçay ziyaretleri sırasında önemli bir açıklama yaptı.

“Bizim milletimiz terörle mücadele fezlekesine red verenlere oy vermez”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Bizler hizmet siyaseti yaparken birileri de maalesef söylem ve kavga siyaseti ile meşgul oluyor. Yıllardır adı kavga ile anılan malum zihniyet terör ve teröristlere destek veren HPD ve bugün yeni adı ile DEM olan parti ile ilişkilerini milliyetçi olan Afyonkarahisar halkımızın gözünün içine baka baka montaj iddiası ile geçiştiriyor. Türkiye’yi soykırımcı ve işgalci görenlerle olan diyaloğunu soran gazeteci kardeşlerimize de ‘cevap vermiyorum’ diyor. Cevap vermiyor değil, veremiyor. Çünkü yıllardır kamera önündeki yakınlıklarını Türkiye gördü, şahit oldu. Bunu gören Müslüman Türk milleti bu zihniyete asla oy vermez, veremez. Bizim milletimizin eli, teröristlerin fezlekesine red verenlere oy vermez. Bizim milletimiz, kendini yok sayarak proje bile sunmaya tenezzül etmeyenlere oy vermez” dedi.

“Vatanına milletine bağlı Afyonkarahisar halkı Pazar günü sandıkları patlatacaktır”

“Bizler milletimizin karşısına projelerimiz, hizmetlerimiz ve yapacaklarımız ile çıktık” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Çünkü kantarı belinde olan Afyonkarahisar halkına değer veriyoruz. Bu şehri seviyor ve insanlarını insanımız görüyoruz, kimseye yukarıdan bakmıyor, herkese eşit mesafede yaklaşıyoruz. Dün nasıl ise bugün de yarın da kapılarımızı sonuna kadar açmış bir partinin adayı olarak şuna inanıyor ve biliyorum; Vatanına milletine ve devletine bağlı olan milliyetçi Afyonkarahisar halkı Pazar günü sandıkları patlatacaktır