EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

ULUÇAY “BİZ HER YERDE SİZLERLE GÜZELİZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Modifiyeli Araçlar Derneği’ni (AFMOD) tarafından düzenlenen ‘Modifiye Fest’ etkinliğine katıldı. Burada gençler tarafından coşku ile karşılanan Uluçay gençlere müjde vererek; “Ben hem genç bir kardeşiniz hemde ağabeyiniz olarak her zaman yanınızdayım. Drag ve drift pistimizin projesi hali hazırda çizilmiş olarak hazır. 2025 yılına bu pisti yetiştirmenin sözünü burada sizlere veriyorum” dedi.

Ziyarette konuşan Uluçay, “Modifiyeli Araçlar Derneği’nin birbirinden kıymetli üyeleri, Afyonkarahisar’ımızın enerji dolu gelecek nesilleri, sizleri tanımaktan büyük keyif aldım ve gururlandım. Rabbim sizlerle beraber inşallah Afyonkarahisar’ımıza çok ciddi hizmetler yapmayı nasip etsin. Siz gençlerimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Bu vesile ile siz gençlerimize bir müjde vermek istiyorum; bu sporu daha profesyonel, daha gelişmiş ve güvenli alanda yapabilmeniz için Afyonkarahisar’ımıza drag ve drift pisti yapacağız. Drag ve drift pistimizin projesi hali hazırda çizilmiş olarak hazır. 2025 yılına bu pisti yetiştirmenin sözünü burada sizlere veriyorum. Ben hem genç bir kardeşiniz hem de ağabeyiniz olarak her zaman yanınızdayım. Birlikte Afyonkarahisar’ımızı modifiyeli araçların sergilendiği merkez bir şehir konuma getireceğiz. Sizlere ilerleyen aşamalarda gelir elde edebileceğiniz imkânlar da sağlamayı hedefliyoruz. Gençlerimiz hem tutkusunu devam ettirirken hem de maddi kazanç sağlamış olacaklar. Tabi burada en önemli husus genç kardeşlerimizin güvenliği ve belgelerini de tamamlamış olmaları gerekiyor. Rabbim projemizi şimdiden hayırlı uğurlu eylesin. Sizlere kaza bela göstermesin. Bizleri böylesi güzel bir coşku ve heyecanla karşıladığınız her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizin bizlere olan desteğini gördük. İnşallah 31 Mart zaferimizden sonra bizlerde size hizmet etmeye hazırız” dedi.

Uluçay seçim gezileri sonrası  Şahsımı “yılın en iyi çıkış yapan belediye başkan adayı ”gösteren İnternet Medya Birliği yönetimine ve ödülü şahsıma tevdi eden değerli büyüğümüz Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek’e teşekkür ediyorum.. Hayırlara vesile olmasını dilerim dedi.

Son olarak Çavuşbaş Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Uluçay” Mahalle sakinlerimiz ile çok samimi bir ortamda bir araya geldik.

Hemşerilerimizin taleplerine hakim olduk, göreve geldiğimizde Çavuşbaş için Hazırız ve kararlıyız inşallah..

Samimiyetle gönül birliği kurmaya devam ediyoruz.

Yeşil yol esnafımızı ziyaret ederek kolaylıklar diledik ve bu güzel Pazar gününü değerlendiren hemşerilerimiz ile kucaklaştık.

Bizden samimiyetini esirgemeyen güzel şehrimizin güzel insanlarına teşekkür ediyorum dedi.