EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA SON DAKİKA

ULUÇAY” MASA BAŞI DEĞİL SAHALAR ÖNEMLİ”

ULUÇAY “MASA BAŞINDA DEĞİL, SAHADA ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ali İhsan Paşa – Nazmi Saatçi ve Gazi Mahallelerinde mahalle sakinleri ile buluştu. Burada konuşan Uluçay, “Afyonkarahisar Yüzyılı dünyaya damga vuracak bir şehir olacak. Bunu da masa başında değil, sahada hemşehrilerimizle birlikte çalışarak yapacağız” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ali İhsan Paşa – Nazmi Saatçi ve Gazi Mahallelerinde mahalle sakinleri ile buluştu. Uluçay’a programda 24. – 25. dönem AK Parti Milletvekili Halil Ürün, İl Başkan Yardımcıları Ömer Dayı, Yakup Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Uluçay, “Afyonkarahisar Yüzyılı dünyaya damga vuracak”

Burada konuşan Uluçay, “Bu mahallelerimiz her zaman en yükse oy oranlarına sahip olduğumuz mahallelerimizdendir. 31 Mart yerel seçimlerinde de yine aynı şekilde bize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza tam destek olacağınızdan şüphem yok. Sizlerin taleplerini, sizi mutlu edecek şekilde hızlı ve pratik çözümlerle yerine getireceğiz. Ben zaten sürüncemede kalacak, geciken çözümleri sevmiyorum. Masa başında çalışıp şu proje var onu yapalım diyemem. Sahada sizleri yanımıza alarak, bizde gayretle çalışarak projeleri tek tek gerçekleştireceğiz. Sizlere en büyük katkıyı sağlayacak şekilde taleplerinizi de gerçekleştireceğiz inşallah. Biz Afyonkarahisar’ımız için hayal ettiğimiz projelerimizi bugüne kadar en güzel şekilde gerçekleştirdik. Yeni dönemde de en büyük hedefimiz mutlu şehrimizi birlikte inşa etmek. Mutlu şehrimizi inşa ederken de sizlerin fikirlerini alarak hizmet etmekte en büyük gayemiz. Sayın cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın, milletvekillerimizin destekleri ile yeni dönemde Afyonkarahisar Yüzyılı dünyaya damga vuracak bir şehir olacak. Bunu da masa başında değil, sahada hemşehrilerimizle birlikte çalışarak yapacağız. Şimdiden destekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.