GÜNDEM

Üniversite Öğrencilerimizin Her Zaman Yanındayız

Üniversite Öğrencilerimizin Her Zaman Yanındayız
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksekokulunda Öğretim görevlileri ve öğrencilerimiz bir araya geldi.
Programda Okul Müdürü Ender Baykut ve öğretim üyeleri hazır bulundu.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda tanışma toplantısında öğrencilerle bir araya gelen heyet öğrencilerle sohbet ederek talep ve isteklerini dinledi.
Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Baykut, öğrencilerimizin talep ve isteklerini ileterek, yurttan okulumuza ulaşım imkanı sağlanması ve labaratuvarlara malzeme alımı başta olmak üzere verilen tüm destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.
“ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR”
Göreve geldiği günden bugüne üniversite öğrencilerimizin yurttan okula gelmesi için belediye olarak ücretsiz ulaşım desteği sağladıklarını ifade eden Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerimize bu yıl yine ücretsiz öğrenci servisi uygulamamızi devam ettireceğiz. Bunun yanı sıra yine öğrencilerimizin yurttan okula ve çarşı merkezine ulaşım sağlaması için bisiklet hediyelerimiz oldu.
“ÖĞRENCİLERİMİZİ ÇANAKKALE’YE GÖTÜRECEĞİZ”
Öğrencilerimizin gezi talebine duyarsız kalmayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerimizi okulumuz işbirliği ile Çanakkale Gezisine götüreceğinin müjdesini verdi.
“EĞİTİME VE ÖĞRENCİLERİMİZE HER ZAMAN DESTEK OLUYORUZ”
Eğitimin her kademesinde Belediye olarak üzerine düşeni yaptıklarini belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Okullarımızın ihtiyaçlarını imkanlarımız dahilinde her zaman karşılıyoruz.

Öğrencilerimiz bir talebi olduğunda bizlere 7/24 ulaşabilir ve talebini iletebilir. İlçemize üniversite öğrenimlerini tamamlamaya gelen Öğrencilerimize bir kez daha ilçemize Hoşgeldiniz diyor, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi. >> RTURKAI.