EKONOMİ GÜNDEM

YAĞCI “HERKES İÇİN KAPSAYICI BELEDİYECİLİK”

İYİ PARTİ YAĞCI, GÜLEN YÜZLERLE BULUŞUYOR:

“Herkes için Kapsayıcı Belediyecilik” Vaadi!

İYİ Parti’nin Belediye Başkanı Adayı Alper Yağcı’dan Kapsayıcı Seçim Manifestosu

İYİ Parti’nin dinamik belediye başkanı adayı, Alper Yağcı, seçim kampanyasının bir parçası olarak, toplumun dezavantajlı kesimlerine hizmet eden Gülen Yüzler Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti, bu ziyaret çerçevesinde umut dolu mesajlar verdi.

Ziyaret sırasında, aday Yağcı’ya İYİ Parti il yönetim kurulu, merkez ilçe başkanı İzzet Köken ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Heyet, dernekte yapılan çalışmaları yakından inceleme ve destek olma fırsatı buldu.

Seçim atmosferindeki hareketliliği artırarak etkisinin ve görünürlüğünün farkında olan Yağcı, seçim stratejisini saha çalışmaları vesilesiyle somut adımlarla gözler önüne seriyor. Kısa süre sonra gerçekleşecek yerel seçimlerde İYİ Parti’nin ilerlemek istediği yolda, halka yakın olmayı ve yerel dinamikleri güçlendirmeyi vaat ediyor.

Sivil toplum kuruluşlarının, derneklerin ve meslek odalarının yerel yönetimlerde aktif rol almasının önemine değinen Yağcı, başarılı bir belediye yönetiminin bu aktörleri dışlayamayacağına inancını vurguladı. Aday, kapsayıcı bir yönetim anlayışının, toplumun her kesimine saygı göstermeyi ve her türlü eleştiriye açık olmayı gerektirdiğine işaret etti. Gülen Yüzler Sosyal Yardımlaşma Derneği ziyareti ile her kesimi kucaklama vizyonunu ifade ederek, belediye yönetiminde bu tür derneklere destek sözü verdi ve derneğin şimdiye dek gösterdiği başarılı çalışmaları kutladı.

Alper Yağcı Park Afyon AVM Esnafıyla Buluştu

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Başkan Adayı Yağcı, AVM Esnafının Nabzını Tuttu: “Esnafın Derdine Ortak Olacağız!”

Yoğun bir kampanya programını sürdüren Yağcı, Afyonkarahisar’ın muhtelif sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm önerilerini halka aktarmak amacıyla esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Seçim etkinlikleri kapsamında İYİ Parti heyetiyle Park Afyon Alışveriş Merkezi’ni ziyaret eden Yağcı, alışveriş merkezi esnafının ve ziyaretçilerin sorunlarına kulak verdi. Esnafın ve halkın mevcut ekonomik zorluklardan doğrudan etkilendiğini belirten Yağcı, “Esnafımız ve vatandaşımız dar boğazdan geçiyor. Esnaf satış yapamıyor, yerine yenisi koyamıyor. Vatandaş enflasyon karşısında gıda dışında zorunlu ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalıyor. Dar gelirli vatandaşlarımıza ve esnafımıza destek sunmak birincil görevimiz olacak. Şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz; çünkü ticaret canlanmadan şehrin gelişmesi mümkün değil,” diye konuştu.