GÜNDEM

19 Eylül Gaziler Günü

Kahraman gazilerimizi onurlandırmak ve onlara duyduğumuz minnet duygularımızı ifade edebilmek adına kutlanan 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle, Defne Kaymakamı Kadir OKATAN, Defne İlçesinde ikamet eden gazilere ve şehit ailelerine yemek verdi.

Yemek programına Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, dernek temsilcileri, gaziler ve şehitlerin aileleri katıldı.

Defne Kaymakamı Kadir OKATAN, Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen gazilerimiz, milletimizin medarı iftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri olduklarını ifade etti.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize de sağlıklı, uzun ömürler diledi.

Defne Kaymakamı Kadir OKATAN, yemeğe katılan gazi ve şehit aileleri ile yakından ilgilendi. Fotoğraf çekiminden sonra misafirlerini kapıda uğurlaması ile yemek programı son buldu. >> RTURKAI.

About the author

aydemir

Add Comment

Click here to post a comment