GÜNDEM

AFYON HEYETİ BAKAN VARANK ‘LA …

Afyonkarahisar heyeti, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek şehir için önemli projeler hakkında bilgi verdi ve destek istedi.
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın başkanlığındaki heyette AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Uşak Zafer Teknoloji Geliştirme Bölgesi Zafer Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Tuğrul Kandemir, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Merkez 2’nci Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Osman İnanır, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Benol Kaplan ve Şehir Plancısı Gamze Kılıç yer aldı.
Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi ve Sağlık Endüstri Bölgesi hakkında çalışmalar ele alındı. Ziyarette ayrıca Zafer Teknopark’ın ek alanı hakkındaki talep de Bakan Varank’a iletildi.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Afyonkarahisar’ın ufkunu açacak projelere her zaman destek olacaklarını belirterek Afyonkarahisar heyetine teşekkür etti.

>> RTURKAI.