EKONOMİ GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

BAŞKAN ÇAKMAK MERMER CE SEMİNERİ DÜZENLEDİ

BAŞKAN ÇAKMAK; MERMER SEKTÖRÜNDE MERMER CE BELGELENDİRMESİ İLE İLGİLİ SEMİNER DÜZENLEDİ.

İscehisar Mermerciler derneği Başkanı Muharrem Çakmak İscehisar Organize Sanayii Bölgesinde bulunan Mermer Akademisinde  Afyonkarahisar Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü yetkilileri ve AKÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.İsmail sedat Büyüksağiş in katılımı ile MERMER CE BELGESİ bilgilendirme Semineri düzenledi.

İscehisar’ lı Mermer sektörünün işletmecilerine yönelik İscehisar Organize Sanayii Bölgesinde bulunan Mermer Akademisinde Afyonkarahisar Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü yetkilileri ve AKÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. İsmail Sedat Büyüksağiş in katılımı ile MERMER CE BELGESİ bilgilendirme Semineri düzenlendi.

Seminere katılacak Şirket yetkilisi veya şirketlerdeki konu ile ilgili teknik dosya hazırlayacak Mühendis ya da Muhasebeciler ile katılım sağlanmasını önemle belirten Başkan Çakmak”  Herkesi bu seminer de gördüğümüz için çok mutluyum. Konu çok önemli ve bundan böyle ihracat, ithalat yapan tüm dostlarımızın bu belgeyi almaları zorunlu. Bu yüzden konuya çok ciddi önem verdik “ dedi.