GÜNDEM

Amatör Spor Haftası İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

’Amatör Spor Haftası’ münasebetiyle ilçemizde yapılan kutlamalar, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında, Kaymakam Mehmet Sülün, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İlçe Gençlik Spor Müdürü Murat Araz, sporcular ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Değişik yaş gruplarında ve farklı branşlardaki sporcu kardeşlerimizin katılımıyla yapılan ’Amatör Spor Haftası’ etkinliklerini inceleyen Kaymakam Mehmet Sülün ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İlçe Gençlik Spor Müdürü Murat Araz’dan konuyla ilgili bilgiler alarak yapılan çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

İlçe Gençlik Spor Müdürü Murat Araz burada yaptığı açıklamada; Kaymakam Mehmet Sülün’ün ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün kendilerine vermiş oldukları destekler sayesinde Sandıklımızda kısa sürede önemli atılım yaptıklarına dikkat çekerek, ’Sandıklıda Spor Bambaşka’ sloganı ile çıktıkları yolda adeta bir sporcu fabrikası haline gelmeye başladıkları ifade ederek, bu hizmetlerde kendilerine destek veren herkese bununla birlikte ekibine teşekkür ettiler.

Kaymakam Mehmet Sülün ve Belediye Başkanımız Dr.

Mustafa Çöl 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kurulan spor istasyonlarında sporcu kardeşlerimize destek olmak için, hünerlerini sergileyerek kısa bir maç yaptılar.

Kazananın dostluk olması temennisiyle biten ’Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

>> RTURKAI.