GÜNDEM

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kendin Yap Atölyesi Etkinliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 8 Ekim 2022 tarihinde Kendin Yap Atölyesi’nin Park Afyon AVM’de düzenlediği etkinliklere katıldı. Robotik Kodlama, Arduino, Akıl ve Zeka Oyunları, Ahşap Tasarım ve Yaratıcı Drama Alanlarında yapılan etkinliklere öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Katılan öğrencilerimiz etkinlik alanından ayrılırken “Öğrenirken eğlendik, eğlenirken öğrendik.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, katılımcı öğrencilerimizle sohbet ederek “Öğrencilerimizin Kendin Yap Atölyesi etkinlikleri kapsamında yapılan çalışmalara olan ilgisi ilimiz adına memnuniyet vericidir.

Çocuklarımızın teknolojiyi eğlenceli ve faydalı bir şekilde kullanmalarının yanı sıra yaratıcılıklarını geliştiren tasarım etkinlikleri ve düşünme becerilerini artıran etkinliklerle mutlu olduklarını görmek bizleri de mutlu etti. Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan Kendin Yap Atölyesi eğitimlerinin daha yaygınlaşmasını temenni ederken, etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür ederim .’’dedi.

Ziyaret ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’IN öğrencimizin etkinliklerini incelemesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

>> RTURKAI.