İLÇE HABERLERİ SPOR HABERLERİ

ERKMEN BELEDİYE SPOR SÜPER

Katıldıkları tüm müsabakalardan madalya ve başarılarla dönen Erkmen Belediye spor Kulübü bu defa ilimize 2 altın madalya, 2 gümüş ve 7 bronz madalya ile döndüler.

28-29 Ağustos tarihleri arasında Isparta’da düzenlenen Taekwondo müsabakalarına ilimizi temsilen katılan Erkmen Belediye spor kulübü Taekwondocuları antrenör Nail Arı öncülüğünde yine başarılara imza atıp ilimize madalyalarla döndüler.

Konuyla ilgili bilgi veren Erkmen Belediye spor Kulübü Antrenörü Nail Arı;  Isparta’da düzenlenen Zafer Kupası Taekwondo müsabakalarında Yıldızlar kategorisinde 45 kg’da Hasan Çelik, 49 kg’da Deniz Sara ve 55 kg’da Hülya Demiryapar üçüncü olurken, 51 kg’de Berra Sarıkaya ikinci, 53 kg’de Yunus Emre Erol ise birinci olduğunu,

Gençler kategorisinde 55 kg’de Narin Nisa Kaya ikinci, Sevval Özdil, Sude Nur Öztürk ve Gül Arı üçüncü olurken, 73 kg’de Mücahit Mehmet Arı ise birinci olduğunu söyledi.

Nail Arı, kendilerine destek veren başta Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş olmak üzere sporcu ve ailelerine teşekkür etti.