GÜNDEM MAGAZİN

GECENİN PRENSİ RÜZGAR ÇETİN

BİR RÜZGÂR GEÇTİ Kİ

O kadar kalabalık o kadar görkemliydi ki senenin en güzel olayı diyebiliriz. Emrah Çetin ve Saadet Çetin Çifti yine klaslarını konuşturdular ve bir sünnetin nasıl nezih nasıl görkemli ve nasıl samimi olduğunu  cümle aleme gösterdiler..

Şehrin sevilen sayılan ailesi Saadet ve Emrah Çetin Çiftinin biricik yavruları RÜZGÂR erkekliğe ilk adımını atarken, muhteşem organizasyon ve davetle gerçekten alkışı hak ettiler.

GECENİN YILDIZI RÜZGÂR

Bahçem Restorant Gren Garden kır bahçesinde düzenlenen sünnet merasiminde şehrin sayılan ve seçkin konukları Çetin çiftinin biricik oğulları Rüzgâr’ın bu güzel ve anlamlı gününde adeta buluştular. İnanılmaz geçen sünnet şöleninde gerek Rüzgâr gerekse tuttuğu takımın (BEŞİKTAŞ) gecesi birlikte yaşandı desek abartmış olmayız.

KUŞ SÜTÜ EKSİK DEĞİLDİ

Kuş sütünün eksik olmadığı bu muhteşem gecede şehrin tanınmış simalarının yanında CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve değerli eşi Yasin beyin yanı sıra CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, iş adamları sanat camiası, eğitim camiasının tanınmış simarı da yerlerini aldılar. Pastaların kesildiği tanınmış sanatçıların buluştuğu sünnet merasiminde konuklar pistte bir an olsun yalnız kalmadılar. Davetliler gönüllerinde eğlenip coştular. Kusursuz geçen gecede hem davet sahibi, hem de misafirler geç saatlere kadar eğlenirken, Rüzgâr’ın annesi Saadet hanım ve değerli eşi Emrah bey misafir masaları tek tek dolaşarak hiçbir şeyin eksik olmaması için misafirlerini gönüllediler. A’ dan Z’ ye kadar her şeyin düşünüldüğü gece olağanüstü güzel geçerken Türkiye de tanınmış sanatçıların kalabalığı coşturması da gecenin diğer bir güzel anıydı.