GÜNDEM KÜLTÜR-SANAT MAGAZİN

GÖKHAN TEPE GÜRAL’DA

NG Hotels, Kurban Bayramı’nda Sapanca ve Afyon’da yer alan otellerinde misafirlerine sunacağı tatil deneyimini, Gökhan Tepe’nin açık hava konserleriyle taçlandıracak.

Bayramın ikinci günü NG Sapanca ve NG Enjoy’da sahne alacak olan Gökhan Tepe, bayramın üçüncü günü ise NG Afyon’un misafirlerine unutulmaz bir açık hava konseri deneyimi yaşatacak.

Türkiye’nin cenneti Sapanca ile özdeşleşen NG Sapanca ve NG Enjoy’da ya da Afyon’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzetin lüks ile harmanlandığı NG Afyon’da muhteşem bir Kurban Bayramı tatiline ne dersiniz? NG Hotels, misafirlerine NG Sapanca, NG Enjoy ve NG Afyon’daki otellerinde şehrin stresinden uzak, keyif ve eğlence dolu bir tatil yaşatırken sevilen sanatçı Gökhan Tepe’nin sahne alacağı açık hava konserleriyle konuklarına müzik keyfini de yaşatacak.

Aile boyu tatil keyfi

Türkiye’nin 7 farklı kalite belgesine sahip ilk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca, misafirlerini muhteşem doğası ve sunduğu ambiyansıyla huzur içinde ağırlıyor. Türkiye’de ilk kez uygulanan Orman Terapisi ile fark yaratan, çok sayıda ulusal ve uluslararası ödüle sahip NG Sapanca, 287 odası, Aliva Spa Merkezi, toplantı salonları, yemyeşil doğası ve farklı lezzet alternatifleriyle misafirlerine bir otelden beklenenden ötesini sunuyor.

Şifa ve lezzeti lüks ile harmanlıyor

Misafirlerini Afyon’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzetin lüks ile harmanlandığı bir ortamda ağırlayan NG Afyon; lezzet düşkünleri, gezginler, aileleriyle huzur içinde keyifli vakit geçirmek isteyenleri bir araya getiriyor. “İyi Hisset” mottosuyla kaliteli hizmet anlayışına sahip olan otel, bu yönüyle termal turizmde örnekle gösterilen bir hizmet sunuyor. Afyon’un şifalı sularını modern wellness uygulamalarıyla birleştiren NG Afyon, 428 odası farklı masaj, SPA uygulamalarıyla huzur ve sağlığa yeni bir kapı açıyor. Lüks termal wellness uygulamaları dünya çapında ödüllere layık görülen otel, üst düzey konforu iyilikle buluşturuyor.