SON DAKİKA

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Okul Ziyaretleri Kapsamında Selçuklu İlkokulu”muzu Ziyaret Etti…

Okul kurum ziyaretleri kapsamında yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerimizle le bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Şube Müdürümüz Sezai KEKLİCEK ,Selçuklu İlkokulu’muzu ziyaret ederek ,okul ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında idarecilerimizden bilgi aldı.

Öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğretmenlerimizle sohbet ederek ve görüş, önerilerini dinledi. ’’Bizim hedefimiz bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ve sevgi ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Çünkü çocuklarımızı her zaman ülkemizin ve geleceğimizin teminatları olarak görüyoruz.

Evlatlarımız için, gerek öğretmen gerekse bir anne veya bir baba şefkatinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan idarecilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.’’ dedi. Daha sonra okul bahçesinde öğrencilerimizin teneffüslerine katılarak onlarla sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okulumuzda yürütülen çalışmalardan dolayı okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek ziyaretlerine son verdi. >> RTURKAI.