GÜNDEM

’KIŞ ÜŞÜTÜR İYİLİK ISITIR’

BİN ÇOCUĞUMUZA KIŞLIK MONT VE BOT ZEYBEK BAŞKAN’DAN

Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’’in talimatıyla sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalara bir yenisini de ekledi. Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, yaklaşan kış aylarıyla birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin çocuğumuzun mont ve bot ihtiyacını karşılıyor. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’’in katılımlarıyla mont ve botlar, tespit edilen çocuklarımıza dağıtılmaya başlandı.

’HİÇBİR ÇOCUĞUMUZUN ÜŞÜMESİNİ İSTEMİYORUZ’

Afyonkarahisar Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin gereğini yapmaya devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ihtiyaç sahiplerimizin ve halkımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olduklarını ifade etti.

’Karda kışta soğukta hiçbir evladımızın üşmesine gönlümüz razı olmaz’ diyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ’Amacımız yine her zamanki gibi çocuklarımızı mutlu etmek, soğuk kış günlerinde onları ısıtabilmek. Soğukların başladığı bu günlerde yetim ve öksüz ve ihtiyaç sahibi ailelerimizi düşünerek çocuklarımıza kışlık mont ve botla yardımcı olalım istedik. Hiçbir çocuğumuz üşümesin istiyoruz.

İhtiyaç sahibi ailelerimizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanındayız” dedi. Belediye Meclis Üyelerimizden Bekir Lafçı ve Abdullah Hocaoğlu’nun da katıldığı programda çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Haberin Videosu için TIKLAYINIZ
https:”wetransfer.com/downloads/2dd2de59a25cb267d4c54aa765db2ca720221027090519/c88b07 >> RTURKAI.