EKONOMİ GÜNDEM MAGAZİN SON DAKİKA

PARK AFYON JUMENT BÜYÜLÜYOR

 LİDER MARKA “PARK AFYON JUMENT GİYİM”

Elçin Akgören Aydın.. İlimizdeki girişimci iş kadınlarından… Park Afyon AVM de bulunan mağazası (JUMENT BAYAN GİYİM) sahibi…Yaklaşık 5 senedir bayan giyim sektöründe hizmet veren samimi ve gülen bir yüz. Bayanlara yönelik çok kaliteli ve ekonomik fiyatlar gerçekten şaşırtıyor mağazada.. Orta segmente hitap eden mağazamızda fiyatlar inanılmaz derecede ekonomik..

2001 yılından itibaren üretime başlayıp ve kısa zamanda bayan dış giyimde iş ve günlük yaşamlarında tercih edilen markalardan biri haline gelen Jument, Günteks Gündüz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markası.

Modayı ve trendleri yakından takip eden anlayışıyla yola çıkan ve hazırlanan Jument ürünleri, modern bir çizgide trendlerle ihtiyaçları birleştiriyor. Jument ürünlerinin şık, rahat ve kullanışlı olmalarına özen gösteriyor.

Sezon içerisinde her gün eklenen yeni ürünlerle koleksiyon sürekli yenilenmekte ve bu sayede Jument park afyon mağazası, kadınlara kendi tarzlarını yaratmalarına olanak sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Jument ürünleri, tasarım ve çeşitliliğinin yanı sıra ürün kalitesi ve fiyat/kalite oranı nedeniyle de tercih edilmekte.

Jument, kurulduğu ilk günden beri yapmış olduğu özenli ve titiz çalışmasıyla sizin değerli beğeninize değer veren anlayışıyla markalaşma çalışmaları ile kendi Sektöründe çalışmaktadır. Böylece sizlere kendimizden kısaca bahsetmiş olduk. Jument’i daha yakından tanımak isterseniz bizlere iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz. Özellikle PARK AFYON JUMENT BAYAN MAĞAZASI’na mutlaka gitmenizde yarar var. Özellikle hanım müşterilerinin trendi yakalamakta oldukça başarılı olacaklarına inanıyoruz.