İLÇE HABERLERİ

SİNANPAŞA OVASINDA BAŞKAN NERGİZ SESLERİ

Sinanpaşa ilçesine bağlı Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Sinanpaşa Ovasının şimdiye kadarki en büyük yatırımlarına imza atmaya hazırlanıyor. Yıl içerisinde 10 milyon TL’lik yatırım yapacak olan Başkan Nergiz, Küçükhüyük Kasabasınında vizyonunu değiştirecek.

Sosyal medya aracılığı ile yatırımların müjdesini veren Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye de kasaba halkı adına teşekkür etti. Kasabaya yatırım yapamaz diyenlere de cevap veren Başkan Nergiz, 2021 yılı içerisinde yaklaşık 10 milyon (10 trilyon) TL’lik yatırım yapacaklarını söyledi.

“ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUZ”

Yıl içerisinde hayata geçecek yatarımlar hakkında bilgiler veren Başkan Nergiz, “Belediye başkanı seçildiğimiz günden bu yana 2021 yılı içerisinde yapacağımız yatırımların fizibilite çalışmasını yaptık ve emeklerimizin karşılığının almanın sevinci içerisindeyiz. Bu yıl içerisinde Sinanpaşa ovamızın en büyük enerji gücünü yani 750.00kw’lık Güneş Enerji Sistemini (GES), yine Sinanpaşa ovamızın en büyük kapalı alanı olacak şekilde 5000 metrekarelik kapalı pazar yerini ve kültür merkezi ile birlikte toplamda yaklaşık 10 milyon (10 trilyon) TL’lik yatırımları gerçekleştireceğiz. Küçükhüyük Kasabasında şimdiye kadar yapılmamış yatırımlara imza atmanın sevinci içerisindeyim. Bu hizmetlerin kasabamıza kazandırılmasında başta Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, TEİAŞ Genel Müdürümüze, OEDAŞ Bölge Müdürümüze, OEDAŞ İl Müdürümüze, İl Tarım Müdürümüze, Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığımıza ve gizli kahramanlarım danışman kardeşlerime teşekkür ediyorum. 2 yıldır bazı kesimler tarafından hizmet yapamaz diye eleştirenlere inat yanımda inançlarını yitirmeden desteklerini esirgemeyen tüm Meclis üyelerime ve belediye personelime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Asıl şimdi başlıyoruz” diye konuştu.