GÜNDEM POLİTİKA

TAYTAK “ANLAYIŞ VE BAKMAK ÖNEMLİ”

TAYTAK, ÜLKÜ OCAKLARININ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ülkü Ocakları İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Ülkücülere seslenen Milletvekili Taytak, “Genel Başkanımızın anlayışını ve baktığı yeri görmemiz gerekiyor” dedi.

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın yanı sıra, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ve İl Yönetimi, MHP KAÇEP İl Başkan Yardımcısı Av. Nesrin Çelikbilek, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler ve Yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve Yönetimi, Kamu-Sen’e bağlı sendika başkanları, belediye başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ülkücüler katıldı.

TAYTAK, “GENEL BAŞKANIMIZIN ANLAYIŞINI VE BAKTIĞI YERİ GÖRMEMİZ GEREKİYOR”

Ülkücülerin bayramını kutlayan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ”Ülkü Ocakları’ndan yetişmiş birisi olarak her ülküdaşımın, her Ülkü Ocaklının her şeyin en güzeline layık olduğunu bilhassa vurgulamak istiyorum. Ülkü Ocakları hepimizin yetiştiği irfan mektebi, iffet ve irade menkıbesidir. Genel Başkanımız tüm toplum tarafından sevilen, herkesin dua ettiği, iyki var diye baktığı liderimiz. İşte biz Genel Başkanımıza layık görevliler olarak baktığımızda bizim kapımız açık. Sadece burada kendi anlayışımızı değil, Genel Başkanımızın anlayışını ve baktığı yeri görmemiz gerekiyor.

KAĞAN, “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRDİK”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, “Kültürümüzde, adetlerimizde ve dinimizde önemli bir yere sahip olan bayramlar, bizleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren özel günlerdir. Covid-19 salgını sebebi ile son iki bayramdır bir araya gelemediğimiz ülküdaşlarımız ile bugün kutlu dergâhımızda bir araya gelerek bayramlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3 Mayıs Milliyetçiler Gününe denk gelen Ramazan Bayramının ikinci gününde 3 Mayıs 1944’te zulme uğrayan Türk Milliyetçiliği fikriyatının temsilcilerini yad ettik. Katılım gösteren tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. 8 Mayıs Pazar günü Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda düzenleyeceğimiz Adım Adım 2023 Kocatepe Gençlik Konserimize tün vatandaşlarımızı bekliyoruz. Nice huzurlu bayramlarda hep birlikte olmak dileği ile herkesin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.