GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

TAYTAK TAN ÇAY SULTANDAĞI ÇIKARMASI

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çay ve Sultandağı ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Taytak, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerin önemine değindi.

Zafer Haftası etkinlikleri için ilimize gelen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlar ve esnaf ile buluşmaya devam ediyor. Zafer Haftası programları dışında ilk olarak Çay ilçesinde esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret eden Taytak, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerine önemine değindi. Çay ilçene bağlı Karacaören ve Pazarağaç Belediyelerini de ziyaret eden Taytak, vatandaşlarla da sohbet etti. Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül’ü ve Pazarağaç Belediye Başkanı Şevki Kara’yı da ziyaret eden Taytak, Cumhur İttifakı ile Beldelere önemli hizmetlerin yapıldığını ve vatandaşların talep ve isteklerinin yerine getirildiğini ifade etti.

Taytak, Sultandağı’nda vatandaşlarla buluştu

Milletvekili Taytak ziyaretlerine Sultandağ’ı ilçesiyle devam etti. İlçe esnafını tek tek ziyaret eden Taytak, vatandaşlardan 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini, Milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermelerini istedi. Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, Taşköprü Muhtarı Hayri Özer ve Sultandağı MHP İlçe Başkanı Abdullah Gencer ile birlikte Taşköprü de aşure etkinliğini katıldı. Taytak daha sonra Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz’ı makamında ziyaret etti.