GÜNDEM

Vali Kübra Güran Yiğitbaşı Gömü Kadın Kültür Evini Ziyaret Etti

Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Emirdağ ilçesi ziyareti kapsamında, Kaymakam Bilici, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Gömü Kadın Kültür Evini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hakkı Tekin ve kadınlar tarafından karşılanan Vali Yiğitbaşı, kendisini karşılayan kadınlarla tek tek selamlaşıp hatırlarını sordu.

Daha sonra Gömü Kadın Kültür Evinde kadınlarla bir araya gelen Vali Yiğitbaşı, burada kadınlarla bir süre sohbet ederek onların talep ve şikayetlerini dinledi.

Ardından Gömü Belediyesi tarafından kadınların hizmetine üzretsiz bir şekilde tahsis edilen fırın, hamur yoğurma evi ve kütüphaneyi ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, buralarda incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Hakkı Tekin’den bilgiler aldı.

Böylesine güzel bir ortamda Gömülü kadınlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yiğitbaşı, kadınlara verdiği destek ve sunduğu hizmetlerden ötürü Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin’e teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı. >> RTURKAI.