EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR-SANAT

YAĞCI “31 MARTTAN SONRA DERTLER BİTİYOR”

“İYİ Parti Başkan Adayı, Seçim Gezilerinde Minibüs Durağında Şoförlerle Buluştu: ’31 Mart’tan Sonra Dertlere Derman Olacağız!'”

Belediye Başkan Adayı Yağcı, Minibüs Şoförlerinin Yanında

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı, seçim faaliyetleri çerçevesinde Özdilek Minibüs Durağı’nı ziyaret etti. Adayın bu ziyaretine, partinin yerel yönetim konularından sorumlu idarecileri, il yönetim kurulu mensupları, merkez ilçe örgütünün başkanı İzzet Köken ve hem İl Genel Meclisi hem de Belediye Meclisi için aday gösterilen üyeler eşlik etti.

Ziyaretin odak noktasında, partinin belediye başkan adayıyla minibüs şoförlerinin sorunlarının ve taleplerinin dinlenmesi vardı. Başkan adayı, bütün minibüs duraklarını gezerek şoförlerin yaşadığı zorlukları yerinde gördüklerini ve dertlerine çözüm bulma sözü verdi. Aday, 31 Mart’tan sonra şoförlerin iş koşullarını iyileştirmek için elinden gelen her şeyi yapacaklarını kaydetti.

Alper Yağcı Sahne Işıklarının Altında: İYİ Parti’nin Kültür-Sanat Aşığı Adayı, Tiyatro için Söz Verdi!

Belediye Başkan Adayı Yağcı, Tiyatro Oyununa Katılarak Sanat Alanında Destek Sözü Verdi

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, seçim kampanyası sürecinde aktif olarak kültür ve sanat faaliyetlerine katılım gösteriyor. Sanatın ve kültürün önemini vurgulayan Yağcı, şehrin bu alanlarda kalkınması için vaatlerde bulundu.

Belediye Başkan adayının yanı sıra, merkez ilçe başkanı İzzet Köken, partinin üst yönetimi, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları, Afyonkarahisar Belediye Tiyatrosu’nun “Eyvah İşler Karıştı” adlı oyununu birlikte izledi. Gösteri sonrasında izlenimlerini paylaşan Yağcı, şehrin kültürel alanda daha büyük ilerlemelere ihtiyacı olduğunu belirtti.

Yağcı, kentte sanat ve kültür yatırımlarının yetersiz olduğuna işaret etti ve belediye tiyatrosunun mevcut imkânlarla sanatseverlere hizmet vermeye çalıştığını vurguladı. Aday, göreve gelmeleri halinde bu alandaki hizmetleri genişleteceklerini ve özellikle gençlere bu yönde eğitim imkânları sağlayacaklarını ifade ederek büyük bir kültür merkezinin inşası sözünü verdi. Genel sanat yönetmeni Hasan Elmas ve tiyatro ekibini tebrik eden Yağcı, performanslarından dolayı onları övdü.

Oyun sonrasında sahneye çıkarak performans sergileyen oyuncuları tebrik eden Alper Yağcı, oyunculara çiçek takdim etti ve böylece onların başarısını kutlamış oldu.