EKONOMİ GÜNDEM

YAĞCI” PAZARYERLERİNE ÇÖZÜM OLACAĞIZ”

“Semt Pazarlarına Modern Dokunuş Vaadiyle İYİ Parti’nin Adayı Yağcı Esnafın Nabzını Yokladı!”

İYİ Parti Adayı Yağcı, Harbiş Pazar Esnafıyla Buluştu!

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, kentteki yerel seçim süreci kapsamında Harbiş semt pazarını ziyaret etti. Yağcı, pazar esnafıyla görüşerek onların karşılaştığı problemleri ve talepleri dikkate alıp notlar aldı.

Yağcı bu ziyaret sırasında yaptığı konuşmalarda Afyonkarahisar’daki semt pazarlarındaki sıkıntılara vurgu yaptı ve hem esnafın hem de vatandaşların yaşadığı zorluklar hakkında konuştu. “Afyonkarahisar’daki semt pazarlarının mevcut durumu malesef ki yetersiz. Bu konudan hem halkımız hem de esnafımız olumsuz etkilenmekte.” dedi Yağcı. Görevi üstlendiği takdirde pazar esnafının fikirlerini dinleyerek, onlarla birlikte çözüm yolları üreteceğini belirtti.

İYİ Parti’nin Belediye Başkanlığına aday olan Yağcı, önemli iyileştirmeler ve semt pazarlarının modernleştirilmesi dahil olmak üzere çeşitli planlardan bahsetti. Sözlerine, “Semt pazarlarımızda esnaflarımızın yağmurda, güneşte ya da kar altında kalmalarına izin vermeyeceğiz. Pazarlarda alışveriş yapan vatandaşlarımıza konforlu bir ortam sunacağız ve artık hiçbir vatandaşımız pazar atıkları arasından yiyecek toplamak durumunda kalmayacak,” şeklinde devam etti.

Başkan Adayı Yağcı’dan Kadınlara Çiçekli Kutlama

Alper Yağcı Kadınların 8 Mart’ını Çiçeklerle Kutladı

 

İYİ Parti’nin Belediye Başkanı adayı Alper Yağcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir etkinlik düzenleyerek, şehrin kadınlarına çiçek takdim etti ve onların bu özel günlerini kutladı

 

Başkan adayı Yağcı, tüm kadınların bu anlamlı gününü samimi temennilerle kutlayarak, “Toplumun en önemli yapı taşı olan ve hayatımızın her anını güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, onlara ne kadar değerli olduklarını yürekten hissettirmek istiyoruz,” dedi.

Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk kadınlarına verdiği önemin altını çizen Yağcı, “Atatürk’ün ileri görüşlülüğü sayesinde, eğitimden sanata, siyasetten spora kadar her alanda başarılar gösteren kadınlarımız, toplumumuzda hak ettikleri konuma erişmiştir. Aile ve değerlerimizin temsilcisi olarak kadınlarımızın toplumsal yaşamdaki etkin katılımını desteklemek her birimizin sorumluluğudur,” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmada, 8 Mart’ın Türk ve dünya kadınları için saygı, hak ve güzel günlerle dolu olmasına dair temennilerde bulunuldu.

Etkinlik kapsamında, Yağcı ve partililer, Park Afyon Alışveriş Merkezi önünde kadınlara çiçek dağıtarak, şiddet ve ayrımcılıktan uzak bir dünyada yaşamaları için dileklerde bulundular. Bu anlamlı günde, kadınlara sundukları değeri ve onları her zaman onurlandırma niyetlerini vurguladılar.