GÜNDEM

Zeybek Başkan Eşrefpaşa Mahallesi´nde

ZEYBEK BAŞKAN EŞREFPAŞA MAHALLESİ’’NDE

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Eşrefpaşa Mahallesi’’nde hemşehrileri ile buluştu. Mahallede yapılan çalışmaları inceleyen Başkanımız talep ve önerileri de dinledi.

Zeybek Başkan, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Eşrefpaşa Mahallesi ziyareti kapsamında Muhtar Ramazan Doğankaya ve hemşehrileri ile buluşan Başkanımız Mehmet Zeybek, belediye çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başkanımıza ziyarette Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Muhtar Ramazan Doğankaya eşlik etti. Talep ve önerileri yerinde dinleyip çözümler üreten Zeybek Başkan, ihtiyaçlara hızla yanıt verileceğini ifade etti. Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın Başkanımıza ilgisi oldukça yoğundu.

Çocukların sevgisi ve ilgisi ile karşılanan Başkanımız onlara çeşitli hediyeler verdi. Hemşehrileri ile hemhal olan Zeybek Başkan yerinde tespit yerinde çözüm anlayışı ile ziyaretlerine devam edeceğini tüm sorunların hizmet ve çalışmalarla ortadan kaldırıldığını belirtti.

YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM

Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi vererek hatıra fotoğrafları çekinen Başkanımız konuya ilişkin açıklamasında; Cuma ziyaretimizi bu hafta Eşrefpaşa mahallemizde gerçekleştirdik.

Hemşehrilerimizle hasbihal ettik, mahallemizin eksikliklerini kontrol ederek, yerinde inceledik. Ziyaretlerimiz her hafta olduğu gibi bundan sonra da devam edecek dedi.

Vekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise Yerinde tespit ve yerinde çözümün adresi bu hafta Eşrefpaşa.

Başkanımızın gerekli talimatları ilgili birimlere verdi. İnsanların yüzü güldükçe bizler memnun oluyoruz. 20223 seçiminde de vatandaşlarımıza güveniyoruz.

Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri de memnun ediyor. Bizlerde ziyaretlerinde Başkanımıza destek çıkıyoruz. Teşekkür ediyorum diye konuştu.

Muhtar Doğankaya ise Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibine teşekkür ederek hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

FATİH SEMT PAZARINA ZİYARET

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyet mahalle ziyareti ardından Fatih Semt Pazarında esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Her zaman esnafların yanında olmayı sürdüren Başkanımız hayırlı ve bol kazanç temennisinde bulunarak tezgahları tek tek dolaştı, hemşehrileri ile selamlaştı.

Oldukça renkli ve samimi görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette esnaflarımıza sahip çıkmaya onlarla birlikte omuz omuza yürümeye devam edeceğiz mesajı verildi. Başkanımız gezisinde vatandaşlardan ve esnaflardan gelen fotoğraf çekinme talebini de geri çevirmedi. Yoğun teveccüh ile karşılanan Zeybek Başkan Afyonkarahisar için çalışmaya devam edeceğiz dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYIN

https:”wetransfer.com/downloads/0ee8324c0deac4750df763c930d3cdc020220930134226/ad73d7 >> RTURKAI.