Genel

AFSAD kardeş dernek olan AFİKAD ‘ı ziyaret etti.

AFSAD kardeş dernek olan AFİKAD ‘ı ziyaret etti.

Afyon sigorta acenteleri derneği (AFSAD) yönetim kurulu olarak ,yeni seçilmiş olan  (AFİKAD) Afyon iş kadınları derneğini ziyaret etti . Ziyarette AFSAD Yönetim kurulu başkanı Bekir ÖZERDEM Genel sekreter Durmuş GÜMÜŞ dernek yönetim kurulu üyeleri Osman NAYAN , Ali YENİKALE ve Celil ÖZPINAR  bulunurken , 
AFİKAD Başkanı Samiye HANCIOĞLU  Başkan yardımcısı Emine ŞAPCI ,yönetim kurulu üyeleri Sibel ŞEMSİMOĞLU , Tülin HELVACIOĞLU ile Nimet Can BALKAN        hazır bulundular . 
AFSAD Başkanı Bekir ÖZERDEM ; Kurulduğu  an itibariyle kardeş dernek olarak gördükleri Afyon iş kadınları derneği yeni yönetimini kutlarken , bu güne kadar hazırlanmış olan sosyal projelerde birlikte olmaktan onur duydukları belirterek , yine yapılacak olan her organizasyonda AFİKAD  ile birlikte hareket edebileceklerini ve bu anlamda hazırlanmış olan her projede katkıya hazır olduklarını beyan etti . 
AFİKAD Başkanı Samiye HANCIOĞLU  ise ; Seçimlerinden sonra ilk ziyaretinin AFSAD tarafından yapıldığını ve buna dernek yönetimi olarak son derece mutlu olduklarını söylerken , 
İmkanlar doğrultusunda  Afyon’a sosyal sorumluluklar adı altında derneğimize paydaş olacaklarını beyan eden AFSAD yönetimine şükranlarını iletti. Güncel olayların yorumlandığı ziyaret her iki derneğin önümüzdeki günlerde daha aktif   faaliyetler göstereceği görüşüyle sona erdi.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment