EĞİTİM-SAĞLIK GÜNDEM

SEÇKİN” DİLAN POLAT GÜZELLİK SİZİN EVİNİZ

“DİLAN POLAT AFYON” BÜYÜLÜYOR

Dilan Polat Afyon Güzellik Merkezi geçen Şubat ayı sonrası yapılan açılış töreniyle hizmete girmişti. Açılış törenine Dilan Polat, eşi Engin Polat, merkezin Afyon İşletmecisi Seçkin Yılmaz, Polat’ın hayranları ve takipçileri yoğun katılım göstermişlerdi. Dilan Polat Afyon Güzellik Merkezi Dumlupınar Mahallesi Atatürk Caddesi eski Stadyum karşısı Lal Apartmanı altı No: 43/B adresinde hizmet vermeye devam ediyor. Gün geçtikçe hizmet ağını genişleten kuruluş hanımların uğrak ve olmazsa olmaz listesinde hep yerini koruyor.

Dilan Polat Afyon Güzellik Merkezi açılışına Polat’ın takipçileri ve hayranları yoğun ilgi göstermişler, katılımcılar intagram fenomeni Polat’la fotoğraf çektirmek için birbirleriyle adeta yarışmıştı.

SEÇKİN” BİZ HANIMLARIMIZIN CAN SİMİDİ VE YARDIMCILARIYIZ”

Afyon şube işletmecisi Seçkin Yılmaz ise “açılışla birlikte şu ana kadar inanılmaz dönüşler aldıklarını ve merkezlerine başvuran danışmanların hem ürünlerden hem de yapılan profesyonel işlemlerden son derece memnuniyet duyduklarını bizlere iletiyorlar. Amacımız hem ilde hem de bölgede hanımların uğrak adresi olmak” diyor.

Marka yüz ve kurucu Dilan Polat ise yaptığı açıklamada “Dilan Polat Afyon Güzellik Merkezi dünya genelinde 73. şubem oldu. İnanılmaz mutluyum. Binlerce kadına istihdam sağlamanın gururunu yaşıyorum. Burası yani Dilan Polat Afyon Güzellik Merkezi çok kapsamlı bir güzellik merkezidir. Lazer epilasyon, cilt onarımları, çatlak onarımları, cilt bakımları, kalıcı makyaj uygulamaları güzelliğe dair birçok uygulamamız hatta her şey diyebilirim burada mevcuttur. Biz sonuç ve memnuniyet odaklı ilerlediğimiz için çok şükür her zaman verdiğimiz hizmetlere talep oluyor. Birçok noktada  franchising   şubelerim mevcut. Hollanda’da ve Almanya’da olmak üzere toplam 7 tane yurtdışı şubemiz var. Bundan sonraki hedeflerimiz dünya genelinde şubeleşmektir. Afyon’da da çok muhteşem bir iş ortaklığımız oldu. Harika bir aile ile çalışıyoruz. Bizim ismimizi Afyon’da eminim ki çok güzel temsil edecekler. Gün geçtikçe büyüyoruz. İnşallah daha da büyüyeceğiz. Gelen herkesin ayağına sağlık Afyonkarahisar’a hayırlı uğurlu olsun. Çok ama çok mutlu oldum.”diyor.