EKONOMİ GÜNDEM

SEÇKİN VE ELİT MEKAN “ANTRE GURME”

Farklı konsepti, zengin menüsü, müşterilerine sunduğu çeşitlilik ile birçok ilde faaliyet gösteren Antre Kitchen Gurme, Geçtiğimiz Kasım ayı itibariyle Afyonkarahisar’da da Türkiye’deki 6. Şubesiyle hizmet vermeye başladı. Erkmen Beldesi’nde ana yol güzergâhında faaliyet gösteren Antre Kitchen Gurme, et yemekleri, farklı içecekleri ve yöresel lezzetlerle zengin menüsüyle ziyaretçilerine kusursuz bir hizmet sunuyor. Dünya mutfağından birçok leziz tatların yer aldığı Antre Gurme, kahvaltıdan, yemeğe ve özel tatlılarıyla Türkiye genelinde sayılı markalar arasına girmeyi çoktan başarmış bir kurum. Hızla büyüyen Antre Kitchen Gurme’nin Afyonkarahisar Şubesi, yaklaşık 1500 m2 alanda 3 katlı olarak hizmet veriyor. Antre Kitchen Gurme’de yaklaşık 45 kişi de istihdam ediliyor.
İLİMİZ BİR DEĞER DAHA KAZANDI”
Antre Kitchen Gurme’yi ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Kadın Kültür Kooperatiflerinin ürünlerinin satışının yapılacağı bölümü inceleyerek bilgiler aldı. Vali Çiçek, “Böylesine önemli bir değerin Afyonkarahisar’da da açılması bizleri oldukça memnun etti. Afyonkarahisar önemli bir değer daha kazandı. Antre Kitchen Gurme’nin Kadın Kültür Kooperatiflerimize destek vermesi bizleri ayrıca mutlu etti. Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olsun. Destekleri nedeniyle Antre Kitchen Gurme ailesine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Antre Kitchen Gurme, Kadın Kültür Kooperatiflerini de destekliyor. Mekân içerisinde bir bölüm Kadın Kültür Kooperatiflerinin ürünleri için ayrıldı. 17 Kadın Kültür Kooperatifinde, emektar kadınların eliyle üretilen ürünler, bu bölümde satışa sunuluyor..