GÜNDEM POLİTİKA

TAYTAK, “GÜÇLÜ BİR DEVLETİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Samet Fidan’ı ziyaret ederek günlerini kutladı.

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediyelerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Duysak ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Samet Fidan’ı ve İl Müdür Yardımcıları Özcan Bilgici, Melike Eroğlu’nu ziyaret etti.

Taytak, Müdür Fidan’ı ziyaret etti

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle günlerini kutlayan Milletvekili Taytak, “Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürümüz Samet Fidan başta olmak üzere tüm kurum çalışanlarının haftasını kutluyorum. Sosyal Güvenlik Kurumumuz herkesime hizmet veren önemli kurumlarımızdandır. Doğumdan ölüme kadar tüm vatandaşlarımız, sizlerin ortaya koymuş olduğu çalışma sayesinden yarınlara daha emin bakıyorlar. Cumhuriyetin 100. yılına yaklaşırken bazı problemleri devam ediyor. Bununda sebebi bulunduğumuz coğrafyadan kaynaklanıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Osmanlı’nın mirasından sonraki dönemlerde yine emperyalist güçlerin bu ülke üzerinde başımızı kaldıramaz hale gelmesi için ortaya koydukları tavırlar devam ediyor. Fakat her şeye rağmen güçlü bir devletiz” dedi.

Fidan, “Kurumum adına teşekkür ediyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Samet Fidan, kurum çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Fidan, “Sosyal Güvenlik Haftamızı kutlamak için kurumumuza yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı olarak 3 farklı kurumda yürütülen sosyal güvenlik çalışmaları, 16 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tek çatı altında toplandı.  Her yıl 16 Mayısı içine alan hafta da Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu anlamlı haftamızda bizleri yalnız bırakmadığınız için şahsım ve kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.