MAGAZİN

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ “AHMET KOLAYLI”

Nasıl anlatalım. Nasıl söyleyelim Onun tartışmasız üstünlüğünü mü? Yoksa çektiği çileli yolda ki müthiş başarısını mı aktaralım. Bilemedik. Ama şu bir gerçek ki bir deha bir zarafet bir azim ve en önemlisi şehrine yatırımdan başka bir şey düşünmeyen deli yürek..

Kolaylı Guroup yönetim kurulu Başkanı olan değerli dostumuz son derece samimi başarılı ve bir o kadar muhteşem bir karakter..

Bünyesinde tesisler, otel, şekerleme, radyo, turizm, cafe ve restorantlar ile gerçekten şehre inanılmaz bir katma değer kazandırıyor. Elbette bünyesinde çalıştırdığı elemanlar ile ailelerin vazgeçilmez ekmek kapısı..

Kolaylı Group ta 2000 m2 kapalı, 5000 m2 açık alana sahip Fabrikalarında Lokum ve Şekerleme üretimi hızla devam ediyor.. Hijyenik ortamda ve gıda sektörünün alması gereken tüm sertifikalar kontrolü altında ağız tatları ürünler itina ile üretiliyor. Ürünler, ALKO Gıda Showroomlarında, İnternet Sitelerin de ve Kolaylı Tesislerinde değerli müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Gelelim değerli yakışıklı patron Ahmet Kolaylıya..İnanılmaz derecede samimi lafı ağzında doğruları direkt söyleyen ve haksızlığa gelemeyen biri..Onun kalbini çalmak için önce ve kesin dürüst olmanız gerekli. Yalanı hiç sevmeyen ve etrafında bulundurmayan açık sözlü son derece cömert ve tam bir Afyon beyefendisi..

“Benim için şehrim önemli sonra ailem sonra personelim” diyen yakışıklı iş adamımız kendine de son derece şık bakan bir zat..Renklerin adamı diyebileceğimiz değerli insan, katı kuralları olmayan modern çağa ayak uyduran ve eğitimin önemini çok iyi kavramış bir yürek..

Yapmış olduğu çok değerli yatırımlarda çalışan insanların ve ailelerin de baş aktörü durumunda. “Onlarsız hayat olmaz” diyen değerli iş adamı kızını da ticarete sokarak ona modern çağın yaşam koşullarını öğreterek adeta öğretmenlik yapıyor. Kısacası müthiş adam her daim ben buradayım diyerek şehrine ve geleceğe olan inancını da her daim tazeliyor.