GÜNDEM KÜLTÜR-SANAT

BÜYÜLEYEN EĞLENCE “6.45 K.K”

“6 .45 K.K” PERFORMANS HALL BÜYÜLÜYOR.

Son derece mütevazı ve yapıcı bir kişilik… İnsanların çalışması için elinden ne geliyorsa yapıyor. Eski adı Matrax olan ve yeni sahibi ve gözalıcı tasarımıyla şimdilerde inanılmaz derecede insanları coşturan renkli simaların olduğu ve Türkiye’nin gözde sanatçılarının sahne aldığı Özdilek yolundaki“6.45 K.K Saki” eğlence mekânının sahibi yakışıklı dostumuzdan bahsediyoruz.

Alper bey aynı zamanda çok kapsamlı bir genç girişimci ve iş insanı..

Reges enerji, brew mod cafeler, Papa John’s pizza, 6,45 saki kaybedenler kulubü,Total istasyon,ve A.C Hayvancılık Tarım gibi kuruluşların sahibi…38 yaşındaki dostumuz Aslen Afyon Bolvadin doğumlu..Memur bir ailenin 2 kardeşinden erkek olanı Alper bey. Görsel ve basın camiasına da yabancı değil. İzmir 9 Eylül mezunu dostumuz.. aynı zamanda radyo kökenli. Sohbeti parlak fikirleri inanılmaz vizyonuyla ilimizdeki yatırımlarına hızla devem eden genç iş insanı şehrimize getirdiği kalitenin yanında sanatçı dostlarıyla da adından sıklıkla söz ettiriyor. Bünyesindeki brew Mood cafeler ve Papa Johns pizza zincirleriyle de istihdam başta olmak üzere pek çok alanda lider markalar yerleştiriyoruz diyor Alper Çengel..

BÜNYEMİZDE LİDER MARKALAR VE ONLARA DUYULAN GÜVEN VAR

Reges güneş enerji sistemleri ile ülkeye katma değer kazandırıyoruz diyen İş insanı Alper Çengel ”Reges Enerji, evsel ve endüstriyel güneş enerjisi sistemlerinin tasarımı, mühendisliği, kurulumu ve bakımı konusunda önemli deneyime sahip bir firmamız..

Ekibimizle, müşterilerimize güneş enerjisi teknolojisi, tasarım-kurulum, proje finansmanı ve yerel pazar bilgisi alanlarında zengin bir deneyim ve uzmanlık sunarken, finansal ve çevresel faydaları en üst düzeye çıkarmak için her zaman müşteri odaklı bir yaklaşımla hareket ediyoruz.

Pazar payımızdaki büyüme, yenilikçi DNA’mız ve gelecek vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güveni sayesinde mümkün oldu elbette.

Reges Enerji’yi tercih eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmayı her zaman dört gözle bekliyoruz diyor Alper bey.. Tarımsal alanda ise firmamız A.C Hayvancılık ile gerek besi gerekse süt alanında lider marka olma yolunda hızla ilerliyoruz. Hayvancılık ve Tarımda ülkemize ve ilimize her geçen gün gelişmiş teknolojik imkanlarımızı seferber ediyoruz diyor..

6.45 K.K SAKİ AFYON’UN GÖZBEBEĞİ DURUMUNDA

Alper bey röportajımızda şehrin ses getiren yatırımı 6. 45 den bahsederken adeta gözleri parlıyor ve ekliyor”Diğer yatırımlarımızdan ise “6.45 k.k” ile bizler Afyona hem müzik kalitesini hem de aileleriyle birlikte keyifli anları ölümsüzleştirmeyi amaçladık. Bunun için Türkiye’nin ve İstanbul’un seçkin konuk ve sanatçılarıyla neredeyse haftanın her günü müzik dolu yolculuğa onlarla birlikte hareket ediyoruz. Yenilenen konseptimizle birlikte Hem bahçemizde hem de kapalı alanımız ve konser salonumuzla birlikte bistro bar olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışan profesyonel ekibimizle birlikte müziğin keyif dolu anlarını yaşamalarını istiyoruz. Geçen hafta 90 yılların en gözde sanatçıları Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş, Reyhan Karaca gibi çok ama çok önemli simleri sahnemizde konuk ettik. İnanılmaz bir izdiham ve ilgi vardı. Bunun yanında Şubat ve Mart ayları Cem Adrian, Necati ve Saykolar Sancak,mary jane, nev,tuğçe kandemir ,Kaan Tangöze,Duygu Ünalan ,Can Gox,İstanbul arabescue Project, tuğkan,Halil Sezai, feelband,, Sena Şener, pera gibi ünlü simaların sahne almasıyla doruk noktasına ulaştı. İnsanlarımız inanılmaz ilgi gösterdiler” dedi.Bu uzun soluklu müzik maratonu halkımızla gençlerimizle Üniversitemizle ve sosyal hayatı zenginleştirmek adına çok daha üst sanatçı segmentlerle devam edecek diyor.