GÜNDEM İLÇE HABERLERİ KÜLTÜR-SANAT

İZFAŞ FUARINDA İSCE RÜZGARI

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin katıldıkları İzmir fuar izlenimlerini bakın nasıl aktarmış”

İscehisar Belediyesi Yıllar Sonra İzmir Fuarında İlk Kez Kapalı Alanda Stand Açtık

İzmir’de 26’ncısı düzenlenen 2021 Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı kapılarını açtı.

Fuar İzmir’de; İscehisar’lı firmalarımızın yanı sıra, ilçemizde faaliyet gösteren mermer tornacı esnafımız Belediyemiz öncülüğünde yıllar sonra ilk kez kapalı alanda stand açtı.

Gerekli görüşmeler neticesinde tarafımıza ücretsiz tahsis edilen 500 mt standımızda mermer tornacı esnafımız el emeği göz nuru ürünlerini sergileyerek ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Standımız fuarın ilgi odağı haline geldi. Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, fuara katılan tüm katılımcılara hayırlı işler temennisinde bulunuyorum.

İscehisar Belediyesi standını ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Özuslu, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu, Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu’na el emeği göz nuru ile üretilen mermer ürünleri hakkında bilgi verdikten sonra günün anısına hediye takdim ettik.

“İzmir fuarı ile ilgili her konuda destekçimiz olan Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Ege İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uysal ve yönetim kurulu üyelerine, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu’na, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu ve yönetim kuruluna, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak’a, İscehisar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sav ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizde ilimizi başarı ile temsil eden değerli başkana şükranlarımızı sunuyor başarılarının devamını diliyoruz.